Breaking news

Резиденцію Януковича передали в приватні руки

Готельо-ресторанний комплекс “Сухолуччя”, куди заселявся позбавлений звання президента, втікач Віктор Янукович, передали в управління українській компанії. Про це у четвер повідомило Національне агентство з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаних від корупційних та інших злочинів.

Резиденцію передали компанії “7 днів”.

Вона стала переможцем публічного конкурсу з відбору управителя.

“Підписали договір управління майном готельно-ресторанного комплексу “Сухолуччя”. Відтак, управитель зможе розпочати комерційне використання активу шляхом втілення запропонованої ним програми управління”, – повідомило Нацагентство.

Керівник АРМА Віталій Сигидин повідомив: очікуваний щомісячний дохід компанії від користування активом становить 1,16 млн грн, прогнозований дохід державного бюджету понад 200 тис грн.

Крім того, компанія планує витрачати на збереження і покращення комплексу майже 800 тис. грн в місяць.

У планах створення на території комплексу гостьових зон для відпочинку і сімейних розваг, спорудження сезонного басейну, облаштування готельних номерів, організація двох закладів харчування.

ТОВ “7 днів” – власник національної мережі готельно-ресторанних комплексів, які працюють, зокрема, в Кам’янці-Подільському, Запоріжжі і Трускавці.

Віктор Янукович утік з України, коли відбулася Революції гідності.

24 січня 2019-го Оболонсь­кий райсуд міста Києва заочно визнав його винним у державній зраді та пособництві у веденні агресивної війни. Його засудили до 13 років позбавлення волі. Тюремний строк почнуть відраховувати після арешту.