Breaking news

Результат схрещування: знайдений клонований близнюк Путіна, жартувати потрібно обережно

Виявили ще одного двійника Путіна, з яким краще не жартувати

Користувачі соцмереж відзначили зовнішню схожість президента Росії Володимира Путіна з його колишнім начальником охорони і нинішнім головнокомандувачем військами Росгвардіі Віктором Золотовим.

«Глава Росгвардіі – результат схрещування Путіна і Шойгу», – написали в Фейсбуці.

Крім цього, на думку користувачів, також простежується схожість глави Росії з міністром оборони країни Сергієм Шойгу.

«Невже КЛАНнірованний?», – пожартували передплатники.

Фоловери також згадали нещодавній інцидент Золотова з головним опонентом Путіна – Навальним.

«Жартувати потрібно обережно, а то він може викликати на дуель», – прокоментували в мережі.

двойник

Слід зазначити, що питання про двійників Путіна виникає давно. Багато хто навіть впевнений, що «оригіналу» давно вже не існує.

За 18 років президентства Володимир Путін міг знайти достатню кількість двійників, які можуть заміняти його під час спілкування з людьми. І буває складно сказати, де справжній Путін, а де його двійник.

Про це заявив російський адвокат Микола Полозов, коментуючи чутки про те, що, зокрема, під час недавнього військово-морського параду в Санкт-Петербурзі Путін був з плямами на обличчі і мало схожий на себе.

двойник

«А на знімках з Криму він непогано виглядає. Вельми складно сказати, де справжній Путін. Дуже багато конспірологічних версій. Не виключаю, що за більш ніж 18 років могли знайти достатню кількість персонажів, які здатні виконувати цю роль, коли потрібне спілкування з людьми», – зазначив Микола Полозов.

За словами адвоката, всі «Путіни» один від одного трошки відрізняються: одні за віком, інші – за кількістю ботокса в організмі. «Він дуже різний. Думаю, з цим сперечатися ніхто не буде. Тому визначити, хто з них хто, важко», – підкреслив адвокат.

Микола Полозов також зазначив, що нинішній господар Кремля живе «по Оруеллу» – прийшовши до влади він взяв під контроль архіви. «Путін спеціально засекретив (на 50 років наперед!) прізвища жертв політичних репресій, і імена катів… Він діє за Оруеллом – змінюючи минуле, змінюєш майбутнє», – додав Микола Полозов.

Про двійників Путіна також розповіла відомий астропсихолог Валентина Віттрока. Вона зазначила, що факт наявності «клонів Путіна» очевидний і пояснила, що зовні вони відрізняються не тільки від оригіналу, але і один від одного.

«Скажімо, по руках – у одного з двійників – бурят за національністю – пальці товсті, як сардельки…Придивіться до розташування і формі зморшок, мочок вух, які у всіх людей різні, як відбитки пальців», – розповідає експерт.

Вона також зазначила, що ще одним вагомим доказом теорії про двійників можна вважати різку зміну стилю правління Володимира Путіна.