Breaking news

Резніков прокоментував лікарняний Кравчука

Віцепрем’єр-міністр – міністр з питань реінтеграції окупованих територій Олексій Резніков не виключає, що буде представляти Україну в Тристоронній контактній групі з мирного врегулювання ситуації на Донбасі. Він є першим заступником голови української делегації.

“Екстренне засідання робочої групи з питань безпеки на постійній основі відбуваються для того, щоб врегульовувати ситуацію порушення режиму припинення вогню. Не потрібно скликати саме Тристоронню контактну групу. Є відпрацьований механізм і цим займаються наші представники у безпековій групі.

Наступне засідання ТКГ планово – завершення серпня. Тому що кожний рік у серпні роз’їжджаються всі представники, зокрема ОБСЄ.

Очолює українську делегацію у ТКГ станом на сьогоднішній день Леонід Кравчук. Поки що він знаходиться на лікарняному. Я не буду розкривати медичні питання приватного характеру. Завершиться його лікарняний і він продовжить, я маю надію, керувати українською делегацією.

Якщо раптом він не зможе взяти участь у засіданні, я як перший заступник голови української делегації буду представляти Україну під час цих засідань”, – сказав віцепрем’єр в ефірі телеканалу “Україна 24”.

Доповнюється.