Breaking news

Респіратор у квітах: показали новий антикоронавірусний мурал

Столичний художник Віталій Гідеван створив новий мурал дівчина в респіраторі, прикрашеному квітами. Малюнок з’явився у Софійській Борщагівці.

Про це художник повідомив у Facebook.

“Рівно рік тому наш світ несподівано поглинула епідемія, паніка і безліч заборон. Змінилося сприйняття людьми один одного, адже кожен може бути потенційно небезпечним, навіть рідні. Тоді я створив малюнок “Лев в масці”. Це був тільки початок пандемії, яка повинна була закінчитися через 2 тижні. Але ми досі носимо маски”, написав Гідеван.

Новий малюнок – про ціну людського життя, за яку кожен день борються лікарі, і про атрибут, що став невіддільною частиною нашого гардероба, зазначив художник.

“Малюнок з’явився на стіні старого ангара. Його колись знесуть, але поки він служить галереєю для моїх малюнків. Через мінливу погоду на створення муралу витратив 2 дні. Використовував 10-12 балончиків фарби різних відтінків. Образ дівчини збірний”, розповів Гідеван для “Сьогодні”.

Мурал “Лев в маці”, авторства Віталія Гідевана, з’явився торік у березні. Він прикрасив столичну Набережну у бік моста Патона. Користувачі соцмереж одразу прозвали його символом боротьби проти коронавірусу.