Breaking news

Разумков заперечив значне підвищення зарплат депутатів

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков заявив, що інформація про підвищення зарплати нардепів до 100 тисяч гривень не відповідає дійсності.

Про це він сказав на відкритті ранкового засідання Верховної Ради у вівторок, 14 січня, передає Обозреватель.

“Я думаю всі бачили інформацію в ЗМІ щодо підвищення заробітної плати народних депутатів. Я щойно звертався до апарату, мені надали повну інформацію. Є індексація заробітної плати народних депутатів, однак вона не відповідає тим цифрам, які пишуть в ЗМІ: про 100 тисяч, десь я читав про 150 тисяч гривень. Зміна заробітної плати становить близько 3 тисяч гривень і пов’язане воно з підвищенням прожиткового мінімуму”, – заявив Разумков.

Результат пошуку зображень за запитом разумков"

Спікер запропонував під час години запитань до уряду заслухати міністрів і прем’єр-міністра Олексія Гончарука щодо інформації про високі премії.

Також інформацію про підвищення зарплат назвав фейком голова фракції “Слуги народу” Давид Арахамія, передає Pavlovsky News. “Це базується на тому, що колись “Новое время” мене запитало, якою, на мою думку, повинна бути зарплата депутата. Я сказав, що, на мою думку, вона повинна бути близько 100 тис. гривень. Для того, щоб платники податків не витрачали додаткові кошти, потрібно оптимізувати весь бюджет Верховної Ради і підвищити зарплати. Це була моя дослівна цитата, а її вирвали з контексту”, – сказав Арахамія.

За словами Арахамії, зараз зарплата депутатів складає близько 38-43 тис. гривень. Але ті, хто пропускають голосування, отримують менше. Так що реальна їхня зарплата – 30-35 тисяч гривень.

Джерело