Breaking news

Раду більше кварцюватимуть. Планують позачергові засідання

Верховна Рада цього тижня проведе позачергові засідання. Про це сказав спікер Дмитро Разумков на погоджувальній раді в понеділок.

“Цього тижня плануємо працювати у звичайному режимі. Звертаюся до всіх народних депутатів: будь ласка, використовуйте маски в стінах Верховної Ради.

Тому що трохи дивний вигляд, коли ми впроваджуємо закони про відповідальність за недотримання маскового режиму, а в стінах парламенту демонструємо правовий нігілізм до елементарних норм збереження власного здоров’я і здоров’я оточення”, – сказав спікер.

“Нам треба буде проводити кварцювання. Тому перерву з дванадцятої ми трохи збільшимо на годину. Якщо в нас будуть позачергові засіданя, ми також маємо після пленарного засідання робити перерву.

Щодо позачергових засідань – є декілька звернень фракцій і груп. До апарату надійшли два примірники підписних листів. Можливо, навіть завтра відбудуться два позачергові засідання. Ініціатором була “За майбутнє” і “Слуга народу”, – додав Разумков.

Поміж питань порядку денного – подальший розгляд законопроєкту про вдосконалення системи управління та дерегуляції в галузі земельних відносин.

“А позачергові засідання – найближчим часом з’являться відповідні розпорядження про їх скликання”, – повідомив Разумков.

У п’ятницю традиційно відбудеться година запитань до уряду.

“Я розумію, що радше за все ми весь цей період проведемо у форматі внесенні правлень у закони 2194, 2195”, – сказав перший віцеспікер Руслан Стефанчук.

30 березня в парламенті відбулося 3 позачергові засідання.

Верховна Рада ухвалила постанову, у якій вимагає від Російської Федерації негайно припинити бойові дії на Донбасі.