Breaking news

П’яний начальник київської поліції розійшовся на корпоративі: “в країні пі*дець і с*ака”, відео 18+

Під час вечірки у одному з нічних клубів Києва оскандалився одіозний начальник столичної патрульної поліції Юрій Зозуля.

Про це пишуть ЗМІ та публікують відео інциденту.

У повідомленні йдеться, що під час новорічного корпоративу Зозуля вирішив виступити перед підопічними, перебуваючи в нетверезому стані, і не соромився вживати нецензурну лайку.

“Нам не вистачає сил, досвіду, терпіння, грошей. Нам не вистачає всього. Але ми повинні продовжувати все це робити. Тому що, як тільки ми перестанемо це робити, в країні настане просто пі … дець, просто ср … ка величезна, як тільки патрульні, особливо в Києві, підуть з вулиць”, – сказав він.

Один из наших хейтеров, Юра Зозуля, справедливо вещает о патрульной полиции Киева:)Присоединюсь к тостуКстати, хейтеры, где вы все, я как раз патроны зарядил с пулями 39 грамм, можно на слона ходить, жду:)

Опубліковано Владом Антоновим Середа, 2 січня 2019 р.

 

В коментарях до даної публікації користувачі Мережі припустили, що начальник поліції перебував під впливом алкоголю і наркотиків. “Це він під чим? Крім горілки схоже і “Дядя Федір” (амфетамін – ред.) був присутній. Ну фахівець одним словом”, – написав Юрій Донець.

Джерело