Breaking news

Путін захлинається від люті: кримчани поліпшили його портрет

Невідомі художники поліпшили портрет Путіна у центрі окупованого Сімферополя

У анексованому Сімферополі під муралом, на якому зображений глава Кремля, агресор Володимир Путін, невідомі намалювали зображення незаконно засуджених російської фемідою українських політв’язнів Олега Сенцова і Олександра Кольченка. Фото «порушень» було опубліковано 6 серпня в Фейсбук-групі Save Oleg Sentsov.

Симферополь, Крым, Сенцов

Користувачі відзначають, що малюнок зробили під муралом із зображенням Путіна і написом: «Крим – це наше спільне надбання» недалеко від будівлі Головпоштамту. На малюнку незаконно засуджені окупантами Сенцов і Кольченко стоять поруч один з одним за гратами. Як відзначають журналісти «Радіо Свобода», зображення в’язнів Кремля оперативно зафарбували.

Відзначимо, що Кремль відправив до заарештованого Сенцової священика Московського Патріархату Богдана Василюка.

У відповідь на запитання священика про те, як він себе почуває, українець відповів, що «почувається нормально і знаходиться під наглядом медичних працівників»

Більш того, Сенцову запропонували висповідатися. Однак українець сказав, що «не потребує допомоги» священика.

Додамо, до ув’язненого українського режисера Олега Сенцова відмовилися пускати священнослужителя. Чоловік голодував вже 79 день. Російська журналістка Вікторія Івлеєва на своїй сторінці у Facebook повідомила про інцидент, додавши пряму мову священика.

Жінка зазначила, що, згідно з місцевим законодавством, у в’язницю зобов’язані пускати священослужителів зареєстрованих релігійних об’єднань. Особиста зустріч може тривати 2 години, їх кількість необмежена, а за бажанням укладеного зустріч може проходити тет-а-тет, за межами чутності третіх осіб.

джерело