Breaking news

Путін відповів Зеленському на пропозицію зустрітися у Ватикані

Президент Росії Володимир Путін поки не отримував офіційної інформації щодо ідеї президента України Володимира Зеленського провести зустріч у Ватикані.

У Кремлі переконані, що Зеленський хоче обговорювати двосторонні відносини держав, сказав прессекретар президента РФ Дмитро Пєсков, пише ТАСС.

“Президент Зеленський сказав, що це могло бути ідеальним місцем для зустрічі. Звичайно, про це поки офіційно не знає ані Ватикан, ані російська сторона. Ми поки не отримували ніякої інформації про те, що конкретизовано і сформульовано таку пропозицію”, – зазначив він.

Наразі Путін не бажає обговорювати із Зеленським ситуацію на Донбасі. Тому невідомо, чи готовий президент Росії їхати в третю країну для переговорів.

“Про це потрібно говорити в рамках “четвірки”. Сам Путін зазначив, що в разі готовності говорити по двосторонні відносини він буде радий бачити президента Зеленського в Москві. Інших конкретних формулювань ми поки не бачили”, – додав Пєсков.

Володимир Зеленський запропонував Путіну провести зустріч у Ватикані. Президент України заявив, що спочатку говоритиме про завершення війни на Донбасі й відведення російських військ, а вже потім про відновлення відносин.