Breaking news

Путін ще не розуміє, що він програв війну проти України – експосол США

Президент РФ Володимир Путін ще не зрозумів, що він не може виграти у війні проти України. Про це сказав експосол США в Україні Джон Гербст в ефірі телеканалу “Україна 24”.

“Зараз Кремль веде агресію. Це тому що Путін ще не розуміє, що він не може виграти на Донбасі. Але я думаю, що є люди в Москві, які розуміють, що вони не можуть виграти. Коли Путін або людина, яка вирішує в Росії, це зрозуміє, вони знайдуть спосіб переговорів, щоб вивести свої війська і свою зброю з Донбасу”, – сказав американський дипломат.

“До цього моменту Мінськ не підштовхнув процес виходу російських військ з Донбасу ні на один сантиметр”, – додав Гербст.

За словами дипломата, у Мінському форматі росіяни “говорять нісенітницю”.

“Тому формат не важливий. Важливий натиск на Москву з боку санкцій, військової допомоги для України”, – сказав експосол.

Не можна опиратися на переговори з росіянами, Україні треба опиратися на свою силу – військову та економічну, опиратисяя на підтримку Заходу, щоб пошкодити російську економіку, сказав Гербст.

“Щоб вони (РФ. -) страждали від їхньої агресії”, – сказав дипломат.

“Американська підтримка Україні сильна і стабільна. І не тільки є важливою, а критично важливою. Байден добре виступав під час візиту Зеленського. Те, що ми дали ще військову допомогу, домовилися про рамки наших відносин – посилає сигнал не тільки українському народові, але теж Кремлю, що якщо вони хочуть робити ескалацію в їх агресії проти України, то ми більше будемо робити на підтримку вашої країни”, – заявив експосол США.