Breaking news

Путін готовий зустрітися із Зеленським. Про Донбас говорити не хоче

Кремль готовий погодитися на пропозицію президента України Володимира Зеленського про проведення зустрічі з президентом Росії Володимиром Путіним.

Однак говорити про ситуацію на сході України не бажають, заявив російським журналістам прессекретар президента РФ Дмитро Пєсков, передає “Українська правда”.

“Бажання розмовляти завжди можна тільки вітати”, – сказав Пєсков.

Він стверджує, що заступник керівника адміністрації президента Дмитро Козак постійно контактує з Офісом президента України.

За словами прессекретаря, “абсолютно чітко виклав президент (Росії. – ред.) своє ставлення до ініціативи розмови, до можливого наповнення діалогу”.

“Такий діалог може стосуватися тільки проблематики двосторонніх відносин. Тобто цей діалог не може здійснюватися з огляду на мету пошуків врегулювання на південному сході України”, – зазначив він.

Володимир Зеленський запропонував Путіну зустрітися в зоні конфлікту на Донбасі. Однак він запросив Зеленського до Москви.

Президент України заявив, що спочатку буде говорити про завершення війни на Донбасі і відведення російських військ, а вже потім про відновлення відносин.