Breaking news

Примірка взуття в магазині закінчилася трагедією для 4-річної дитини: моторошні подробиці та фото

Дівчинка приміряла туфлі в магазині та підчепила смертельну хворобу

У Британії, у місті Аберфан, чотирирічна дівчинка потрапила у лікарню із зараженням крові, примірявши брудне взуття на босу ногу. Про це повідомляє видання The Sun.

Після відвідин магазину у Сієнни Расул розболілася нога. Мати відвела заплакану дівчинку до лікаря, який помітив нагноєння, але відпустив дитину додому. На наступний день у дівчинки піднялася температура, і вона знову потрапила в лікарню. На цей раз у неї діагностували зараження крові. Швидше за все, інфекція потрапила в ранку на стопі, коли дівчинка міряла взуття в магазині.

«Хто б міг подумати, що через примірки нового взуття можна так серйозно захворіти», — розповіла її мати.

Дівчинка провела п’ять днів на лікарняному ліжку під крапельницею з антибіотиком.

Як передавали медіа, дитячі ортопеди запевняють, що підбирати взуття дитині необхідно відразу, як тільки малюк починає робити перші кроки. Стало відомо, як правильно підібрати дитині взуття з урахуванням індивідуальних особливостей стопи малюка.

взуття

Нога у малюка зростає досить швидко, і розмір її змінюється. До півтора років розмір стопи дитини збільшується більш ніж на половину розміру кожні два місяці. До 2 років стопа збільшується на половину розміру кожні 3 місяці, а до 3 років збільшується на розмір кожні 8 місяців і згодом — на розмір щороку.

Тому підбираючи взуття, потрібно дивитися, щоб вона щільно прилягала до п’яти, але в той же час не була тісною. Також у взутті має бути достатньо місця для пальців. Взуття повинна бути зручною і гнучкою з нековзною підошвою. Все взуття на малюка потрібно приміряти, коли він стоїть.