Breaking news

Проїзд у Києві може здорожчати лише для приїжджих

Депутат Київради від фракції “Голос” Тарас Козак запропонував підвищити вартість проїзду в метро для іногородніх, а для киян встановити пільги.

Бюджетна комісія розглядає такий варіант, пише “Вечірній Київ”.

“Враховуючи те, що підземкою користується велика кількість приїжджих, доцільно було б для них зробити вищою вартість квитка, а для киян, через Картку киянина, встановити певні пільги. Також надавати їх людям, які постійно працюють в Києві й, відповідно, наповнюють бюджет міста”, зазначив Козак.

Він додав, що Бюджетна комісія Київради незабаром запропонує зважені рішення. На думку Козака є й компромісний варіант, який дозволить не підвищувати тарифи на проїзд в громадському транспорті столиці.

“Кабмін та парламент повинні розв’язати питання компенсації місцевим бюджетам проїзду пільговиків. Відповідне звернення до центральної влади Київрада ухвалила на минулому пленарному засіданні. Якщо нас почують, то вартість проїзду в метро підійматися не буде”, резюмував чиновник.

Міська влада не планує підвищувати вартість проїзду у громадському транспорті Києва до 20-25 грн. Про це заявив мер столиці Віталій Кличко. Він запевнив, що без економічного обґрунтування місто не підійматиме тариф взагалі.