Breaking news

Простий боєць ЗСУ знищив рейтинги Тимошенко та Зеленського за пару хвилин

Боєць Збройних Сил України у відеозверненні за 3 хвилини буквально знищив рейтинг кандидатів в президенти України Володимира Зеленського і Юлії Тимошенко.

На кадрах простий боєць з подивом запитує, хто може голосувати за кандидатів, які так відверто налаштовані проти України, передає Znaj.ua.

“Скажіть, хто може голосувати за чувака, який називає нашу країну “повією”? Хто може голосувати за чувака, який називає вашу країну німецької порноактрисою? Український народ він називає бидлом і хохлами. Вибачається перед Кадировим, стає на коліна. Каже, що ми не нація. І найголовніше – вибачається перед Путіним за те, що кілька таких “поганих” людей вийшли на Майдан і повстали проти Росії. Коштує така людина того, щоб бути президентом?”, – запитує він.

Боєць додає, що в той час, поки сотні людей гинули на Майдані, Зеленський висміював хлопців і дівчат, які там гинули на Майдані і підтримував “беркутню”.

Боєць додає, що всі знають, що він є просто технічним кандидатом від Коломойського, щоб потім забрати голоси від всіх інших патріотів і віддати їх Юлії Тимошенко.

“Включіть логіку, не продавайтесь за гроші, ніякий Зеленський не менеджер, він і близько не стоїть поряд з американським президентом. Він тупий клоун, малограмотна бидло, яке абсолютно нічого не знає про Україну і абсолютно нічим вам не допоможе”, – резюмує боєць ВСУ.

Джерело