Breaking news

Президента лякали переформатуванням уряду під інтереси Коломойського – “слуга”

Президента Володимира Зеленського намагалися заманити на коаліцію з “За майбутнє”. Про це розповів народний депутат зі “Слуга народу” Єгор Чернєв.

“Я хоч і не особливо вхожий до Офісу президента, але з того, що чув, – не так давно президента намагалися заманити в коаліцію з “За майбутнє”. Це було перед виборами, коли ще не були зрозумілі розклади, і багато хто думав, що “За Майбах” візьмуть велику кількість мандатів і будуть впливовими у регіонах. І президента лякали: мовляв, давайте заходите в коаліцію – будемо переформовувати уряд в інтересах товариша Коломойського”, – розповів нардеп Цензор.НЕТ

“Наскільки мені відомо, президент відхиляв усі такі пропозиції”, – сказав нардеп.

“Я не відкрию Америку, сказавши, що всередині “Слуги народу” є група впливу пана Коломойського. Але вона тримається відокремлено. Звичайно, намагається “качати” ситуацію всередині – але всі розуміють, хто ці люди і як вони зайшли в парламент”, – розповів нардеп.

За словами Чернєва, “вони зайшли через мажоритарні округи. Жодного цього слуги Коломойського у списку не було”.

“На жаль, люди проголосували за таких персонажів. І ми отримали те, що маємо. При цьому всього цих людей, за різними оцінками, 30-40-45 – в цьому діапазоні”, – розповів нардеп і додав, що “загальна кількість “загону Коломойського” – приблизно 65 осіб”.

На місцевих виборах найбільше депутатських мандатів отримала “Слуга народу” – 17,59%. “Батьківщина” – 12,39 %, ОПЗЖ – 11,75%, повідомила ЦВК.