Breaking news

Президент Франції відвідає Україну

Перша заступниця міністра закордонних справ України Еміне Джапарова та посол Французької Республіки в Україні Етьєн де Понсен обмінялися думками щодо підготовки візиту до Києва президента Франції Еммануеля Макрона на запрошення президента України Володимира Зеленського.

Також під час зустрічі сторони домовилися про активізацію торговельно-економічної та інвестиційної співпраці, реалізацію спільних проєктів, повідомляє пресслужба МЗС України.

Джапарова подякувала за допомогу Франції у соціально-економічному відновленні східних областей України, які постраждали від агресії РФ, і звернулася з проханням до французької сторони розглянути можливість надання допомоги областям України, які потерпають від сильної повені.

На початку року МЗС уже починало підготовку до візиту президента Франції до України, але через пандемію коронавірусу його скасували. 27 квітня Зеленський знову запросив Макрона відвідати Україну.

Раніше стало відомо, що делегація французьких депутатів Європарламенту відвідає анексований Крим із 3-денним візитом. Україна вже заявила, що хоче пояснень від МЗС Франції щодо цього.