Breaking news

Прем’єр Польщі “пройшовся” по Угорщині і закликав ЄС посилити санкції проти РФ

Польща закликала країни Європейського Союзу замінити заморожування майна Росії та російських олігархів конфіскацією.

Політика умиротворення Росії була політикою страху, заявив у Сеймі очільник польського уряду Матеуш Моравецький, передає Onet.pl.

“Ми повинні відійти від цієї політики. Росія використовує в Україні методи радянської влади, а поляки добре знають, що це за методи. Наше завдання – відновити справедливість. Тому Польща закликає створити міжнародну комісію з розслідування російських злочинів в Україні”, – сказав Моравецький.

Важливо відкрити очі на скоєнні Росією злочини, особливо Угорщині.

“Якщо хтось сьогодні не помічає російських злочинів в Україні, не називає їх по імені, це помилка, і ми повинні якомога швидше від неї відмовитися. Мабуть, вперше я повинен подякувати Європейському парламенту, який визнав те, що ми говорили раніше – існуючі санкції не діють”, – пояснив Моравецький.

Польський прем’єр закликав доповнити уже запроваджені обмеження конфіскацією майна РФ і активів російських олігархів, які знаходяться у західних банках.

“Давайте зробимо це разом. Ми повинні переконувати в цьому не Будапешт. Ми повинні переконати Берлін, Брюссель і Лондон зробити це”, – додав Моравецький.