Breaking news

Предмети в будинку, які притягують бідність і нещастя: “є у кожного”

Цей предмет є в кожному будинку: він відводить розкіш і багатство

Зіткнувшись з чорною смугою, ми любимо звинувачувати у всьому обставини або навіть підозрювати порчу.

Але іноді винні у всьому звичайні речі, які притягують до будинку бідність і застій, пише Hyser.

Нерідко життєвий потік «засмічується» завдяки нашим же зусиллям. Уникнути цього можна, якщо накласти на себе речами, які приносять одні біди і неприємності. Навіть коли в житті все благополучно, час від часу варто проводити свого роду ревізію. Ви можете перетворити прибирання в ритуал: і психологи, і фахівці фен-шуй в один голос скажуть, що, очищаючи житловий простір навколо себе, людина починає відчувати себе краще. Розбираючись в шафах, ми розставляємо по поличках і думки.

Від чого ж в першу чергу радять позбутися і езотерики, і навіть народні прикмети?

Речі, які притягують в будинок негатив.

  1. Розбите скло. Це може бути тріснуте вікно, розбите дзеркало або гуртка з відкололася ручкою. Не зберігайте їх будинку, адже розбите скло символізує пролом у захисті.
  2. Старі речі. Ношений одяг, газети або журнали, які ви вже не будете читати – всього цього місце в минулому і на звалищі. Якщо раптом кофточка, яка вам так дорога, ніколи на вас не налізе, а викинути її не піднімається рука – краще віддати її на благодійність.
  3. «Мертві» речі. Перші серед них – сухі квіти. Такі композиції дуже люблять багато господинь. Але все віджиле – це некротическая енергетика в’янення. В цей же список можна включити чучела тварин, засушених метеликів або жуків, роги звірів і пір’я птахів. Звичайно, виключення з правил теж є: якщо гербарій від улюбленої дочки, коли вона була маленькою, трепетно ​​зберігається в вашому столі, шкоди від нього не буде.

Джерело