Breaking news

Пояснили, чому створення економічної фрі-зони на Донбасі вкрай важливе для регіону

Питання створення вільної економічної зони на Донбасі вкрай важливе для Донеччини.

Про це заявив голова Донецької обласної державної адміністрації, керівник обласної військово-цивільної адміністрації Павло Кириленко у Facebook.

“25 жовтня кожен з нас піде на вибори, щоб підтримати тих, кому довіряє. Крім того, у цей день українці зможуть взяти участь в обговоренні п’яти важливих для країни питань.

Одне з них – “Чи підтримуєте створення вільної економічної зони на Донбасі?” – вкрай важливе для Донеччини. Відповідь на нього – не лише позначка на папері, а можливість бути почутими у вищих кабінетах державної влади”, – наголосив Кириленко.

Вільна економічна зона для Донецької області означає зменшення податків для бізнесу і, як наслідок, здешевлення товарів та послуг; створення нових підприємств та робочих місць у прифронтовій зоні; високу зарплату та інвестиції в розвиток, вважає голова ОДА.

“Донецька область матиме шанс стати одним із найзаможніших регіонів України”, – підкреслив він.

Президент Володимир Зеленський 13 жовтня анонсував проведення у день місцевих виборів 25 жовтня всенародного опитування, на якому українцям запропонують відповісти на п’ять питань.

16 жовтня Зеленський озвучив повний список запитань у день виборів. Одне з них звучить так: “Чи підтримуєш ти створення на Донбасі вільної економічної зони?”