Breaking news

Поверніть перепустки: у Кличка різко відреагували на критику ОП

Секретар Київради Володимир Бондаренко відповів на критику Офісу президента щодо не забезпечення столичною владою достатньої кількості спецперепусток на транспорт.

У відповідь на закиди він запропонував перевести органи центральної влади на дистанційну роботу, пише “Київ.media”.

“Я б запропонував центральним органам виконавчої влади повернути 81 тисячу спецперепусток, які ними отримано. Я вважаю, що цією 81 тисячею ми точно забезпечимо усіх медпрацівників. А центральні органи виконавчої влади, мабуть, сенс є трошки перевести на дистанційну роботу, і хоча б прислухатися до тих рекомендацій, що дає МОЗ, якщо вони не прислухаються до рекомендацій місцевої влади”, – сказав Бондаренко.

Нагадаємо, Офіс президента розкритикував столичну владу через проблеми з видачею спеціальних перепусток на транспорт. Зокрема, медикам. Мовляв, медпрацівники не можуть доїхати на роботу. Ситуацію ОП назвав “неприпустимою” і закликала владу міста терміново її виправити: забезпечити достатню кількість перепусток і транспорту на маршрутах.

У Києві видали 500 тис. спецперепусток на проїзд у громадському транспорті, 100 тис. з яких оперативно додруковували через нестачу. Ліміт перепусток вичерпаний. Їх видали лише співробітникам критичних інфраструктур.