Breaking news

Потап зухвало висловився про скандал з MARUV: “Нікчеми”

Українська співак і продюсер Потап (Олексій Потапенко) різко висловився про скандал навколо виконавиці MARUV (Анни Корсун), переможниці Національного відбору на Євробачення-2019. У понеділок ввечері, 25 лютого, стало відомо, що артистка не представлятиме на конкурсі Україну.

На особистій сторінці в Instagram Потап зачитав реп, в якому підкреслив, що організатори допустили до участі артистку, але вчинили з нею як “нікчеми”. У фіналі свого короткого відеозвернення артист заявив, що конкурс Євробачення для нього помер.

View this post on Instagram

#maruv#eurovision

A post shared by Oleksii Potapenko (@realpotap) on

“Когда в этой стране уже закончится цирк?”, “Простите, но я буду груб, народ не так уж туп”, “Допустили до участі, не допускайте сучості”, “Вибори завжди була у нас цікава тема, але навіщо так з артистом, ви, нікчеми?” — прочитав він, навмання змішавши російську та українську.

Менш ніж за добу ролик Потапа зібрав понад 200 тис. переглядів. Під відео ведеться жвава дискусія з двома тисячами коментарів. Багато фоловерів артиста висловили свою солідарність і подякували за озвучену думку.

Джерело