Breaking news

Порошенко дав Медведчуку силу – Аваков

Силу куму президента РФ Путіна Віктору Медведчуку дав п’ятий президент України Петро Порпошенко. Про це заявив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков в ефірі телеканалу “1+1”.

“Хто такий Медведчук. Це кум Путіна. Людина, яка щиро вважає Путіна своїм другом. Вони дружать сім’ями. Вони у хорошій комунікації.

Ми бачили цю розмову (записи нібито розмови з радником Путіна Сурковим. – Gazeta.ua). Грудень місяць, у нас трагічна ситуація, це вже після Іловайська, але перед Дебальцевим. Це хі-хі, ха-ха. Вони пропонують 200 чоловік поміняти на 400. Розумієте? Він цим всім займається для того, щоб повернуться до влади.

А Петро Олексійович тоді зробив такий вибір. Він спробував приборкати цей механізм. Він вирішив, що він на цьому його механізмі вирішить якісь свої проблеми. І дав Медведчуку силу, яку той не мав. Де Медведчук був після революції? Ніде. Його не було на майданчику. Він прилітав, вилітав – тише води, нижче трави”, – сказав Аваков.

“Роль Медведчука теж вилазить. Якісь добрі люди взяли, опублікували цю розмову його з Сурковим. Мені відомо, що це не остання розмова. Там будуть ще. Це стає потихеньку прозорим і ясним”, – заявив Аваков.