Breaking news

Помер зірка фільму “Особливості національного полювання”

Помер зірка фільму “Особливості національного полювання” Булдаков: подробиці

Сьогодні, третього квітня, пішов з життя народний артист РФ, відомий мільйонам актор Олексій Булдаков. 

Актор помер у віці 68 років. Інформацію про загибель артиста вже підтвердили в прес-службі Гільдії акторів кіно Союзу кінематографістів РФ.

«Докладної інформації у нас немає, знаємо тільки, що він був на гастролях, у нього відірвався тромб», – сказано в повідомленні.

Відзначимо, що близький друг Олексія Булдакова Семен Стругачев ( “Льова” з “Особливостей національного полювання”) підтвердив телеграм-каналу L-shot інформацію про смерть артиста. За словами Стругачева, Булдаков помер уві сні.

Актор народився 26 березня 1951 року в селі Макарівка Алтайського краю. Навчався в Молодіжній театральної студії при Павлодарському драматичному театрі імені А.П.Чехова. Пізніше працював у кількох театрах, а в період з 1985-1992 виступав в ролі актора в театрі-студії від кіностудії “Білорусьфільм”.

Першу роль в кіно Олексій отримав лише в 1982 у фільмі “Крізь вогонь”. Знявся в десятках фільмів і телесеріалів, проте по-справжньому знаменитим став лише після фільму Олександра Рогожкіна “Особливості національного полювання”, де зіграв роль генерала Іволгіна.

Джерело