Breaking news

Політичне переслідування Порошенка – це велика помилка – Сенцов

Політичне переслідування Порошенка це велика помилка Зеленського. Таку думку на своїй сторінці у Facebook висловив режисер Олег Сенцов.

Він написав: “Обвинувачення в державній зраді не знайде підтримки ні в населення, ні в західних партнерів та розвалиться врешті-решт у суді”.

Сенцов також нагадав про загрозу з боку РФ.

“Наслідки для держави взагалі ризикують бути руйнівними, які підривають довіру до держави та її інституцій, і особливо небезпечні на фоні продовження Росією підготовки до нового вторгнення”, написав режисер.

Він також додав: “Зрозуміло, що Порошенка не зможуть посадити. Мета знищити політичного опонента перед наступними президентськими та парламентськими виборами. Але результат може бути зовсім протилежний і перетворити цей політичний процес на передвиборчу кампанію головного конкурента чинної влади”.

Нагадаємо, ранком 17 січня літак із Петром Порошенком приземлився в аеропорту Києва. Політик прибув з Польщі після кількатижневого дипломатичного турне по Європі. Зустрічати п’ятого президента до летовища прибули тисячі людей. Під час проходження паспортного контролю в політика намагалися забрати документи та не пустити до країни.