Breaking news

Показали, яким буде масштабний урбан-парк на ВДНГ в Києві

У Києві 28 травня на території ВДНГ починають будівництво урбан-парку, призначеного для занять спортом та проведення заходів. Тут побудують бетонний скейт-парк, майданчики для вуличних видів футболу, баскетболу, танців, воркауту й паркуру, доріжки для бігу, дитячі урбан-локації та столи для тенісу.

Усі будуть безплатними для відвідування, повідомила пресслужба ВДНГ.

“Крім тренувань, в урбан-парку планують регулярно проводити батли та джеми вуличних культур, реалізовувати спортивні проєкти та медійні заходи. Важливою частиною простору стане і Street Culture Hub, який об’єднає спільноту вуличних культур із різних міст України разом з відомими атлетами, артистами та різноманітними командами”, – йдеться в повідомленні.

Майбутній урбан-парк це частина концепції спортивного кластера, що з’явиться на ВДНГ. Його розробленням займається компанія із трансформації міських просторів Big City Lab разом зі співавтором концепції розвитку ВДНГ, литовським урбаністом Тадасом Йонаускісом.

Концепцію урбан-парку розробляє команда Street Culture під керівництвом Єгора Матюхіна та архітектори вуличних культур з Urban Reform Олександра Нарижна й Анастасія Палій. Разом вони вже створили три урбан-парки та багато архітектурних концепцій вуличних культур у Харкові.

У Києві на Трухановому острові відкрили безкоштовний тренажерний зал із розкішним видом. Спортмайданчик розташований поряд із пішохідним мостом.