Breaking news

Погода на 8 серпня: чого чекати українцям від антициклону?

Погода на 8 серпня 2018 року в Україні принесе суттєві зміни синоптичної ситуації

До кінця тижня Гідрометцентр прогнозує ясну, суху та маловітряну погоду. Приємно, що температура також буде комфортною і сприятиме прогулянкам на свіжому повітрі – в середньому по країні буде не більше +29 градусів.

Такими приємними погодними умовами ми зобов’язані антициклону, який встановився над територією України і пануватиме тут до початку наступного тижня.

На заході 8 серпня буде ясно та без опадів. Вночі повітря прогріється до +14-16 градусів, вдень +25-27.

Яскраво світитиме сонце і в Карпатах. В гірській місцевості також пануватимуть сприятливі для туризму погодні умови. +13-15 вночі, +25-27 вдень, без опадів.

Антициклон цієї середи принесе ясну та маловітряну погоду і на північ України. Вночі повітря прогріється до +14-16 градусів, день +23-25.

Трохи спекотніше, але теж без опадів буде 8 серпня на території східних областей. Нічна температура +15-17, денна +26-28 градусів.

Тепло, сонячно і сухо буде цієї середи і у центрі. За прогнозами Гідрометцентра, вночі стовпчик термометра підніметься до +15-17 градусіВ, вдень +25-27.

Чудові погодні умови для пляжного відпочинку можна буде спостерігати сьогодні на півдні України. Тут очікується яскраве сонце, жодних опадів та спека. Нічна температура +18-20, денна +28-30 градусів.

Радіти літньому теплу та малохмарній погоді будуть 8 серпня і на Кримському півострові. Нічна температура +19-21, денна +17-19 градусів.

Погода в Києві також нагадає киянам і гостям міста, що літо ще не добігло свого кінця. В середу ночі повітря прогріється до +15-17 градусів, вдень +25-27.

Найспекотнішим день 8 серпня видався в столиці у 2010 році – +39.2 градуси, а найпрохолоднішим – у 1887 році – лише +7.8, – повідомляє Центральна геофізична обсерваторія України.

За народним календарем сьогодні -день Єрмолая. Зазвичай 8 серпня радувало гарною погодою, тож селяни присвячували його збору врожаю. Переважно на Єрмолая копали картоплю та збирали яблука. Проте їсти ці фрукти було не можна – чекали Яблучного Спаса. Також 8 серпня до світанку потрібно було збирати цілющі трави, оскільки саме в цей день вони володіли особливими цілющими властивостями.

Народні прикмети 8 серпня

Мухи 8 серпня кусаються – буде дощ.
Жаби стрибають на березі на Єрмолая – до дощу.
Яка погода 8 серпня, такою вона і буде весь наступний місяць.

джерело