Breaking news

Погода на 27 липня: дощі та грози продовжаться майже по всій Україні

Погода на 27 липня 2018 року в Україні буде все також зумовлена дією циклону Halina, який можна справедливо вважати справжнім довгожителем

Адже вже тривалий час країну рясно поливають грозові дощі.

Проте синоптики радять не засмучуватися, адже найближчими днями погодні умови будуть поступово змінюватися. 27 липня мінлива хмарність буде спостерігатися на сході та Сумщині, а вже наступного дня до цих регіонів приєднається Дніпропетровська та Полтавські області. А вже з 1 серпня на всій території країни пануватиме сонячна та спекотна погода.

На західній Україні 27 липня дощитиме. Синоптики обіцяють грози, пориви шквального вітру. Нічна температура +15-17, денна +25-27 градусів.

В Карпатах у п’ятницю також пройдуть зливи. В горах очікується сходження локальних селевих потоків. Вночі температура повітря +16-18, вдень 25-27 градусів.

На півночі, окрім Сумщини, також 27 липня синоптики знову обіцяють опади та грози. Вночі повітря прогріється до +17-19 градусів, вдень +29-31. На Сумщині у четвер спостерігатиметься лише мінлива хмарність.

Східні області сьогодні зможуть перепочити від злив та гроз. У регіоні спостерігатиметься мінлива хмарність. На щастя, злив, граду та гроз не очікується. Вночі стовпчик термометра покаже +19-21, вдень +29-31 градус.

Дощитиме у п’ятницю і у центрі, сухо буде лише на Полтавщині. На іншій частині регіону, за повідомленнями Гідрометцентру, варто очікувати короткочасних грозових дощів та гроз. +17-19 вночі, +29-31 вдень.

У п’ятницю погода трохи зіпсує відпочинок тим, хто зараз засмагає на морському узбережжі. На півдні 27 липня також пройдуть грозові дощі. Вночі +20-22, вдень +29-31 градус.

Аналогічні погодні умови можна буде спостерігати і на території Кримського півострова – тут також прогнозують опади та грози. Вночі +20-22, вдень +27-29 градусів.

Погода в Києві не принесе приємних сюрпризів. В столиці дощитиме, Києвом знову прокотяться грози. Нічна температура повітря +18-20 градусів, вдень +29-31.

Найвища температура 27 липня була зафіксована у Києві в 1909 році – +37.1 градус, найнижча – у 1898 році +7.8 градусів, -повідомляє Центральна геофізична обсерваторія.

Погода на 27 липня: дощів і гроз вистачить на всіх, проте деяким регіонам все ж пощастить

Сьогодні за народним календарем – день Стефана-Чудотворця. Особливих обрядових дій цього дня не передбачалося, адже тривали жнива, тож кожна хвилина була на рахунку. Зазвичай люди зверталися до святих з проханням гарної погоди і вдалих жнив. Вважалося, що 27 липня поступово наступає осінь, зазвичай в цей період йшли дощі та грози. Тож люди боялися блискавки і намагалися без потреби не виходити з дому.

Народні прикмети 27 липня

Чайки плавають у водоймах – на гарну погоду.
Дощ на Стефана – негода протримається ще тиждень.
Якщо під час негоди 27 липня сонце визирне хоча б на хвилину, то весь день буде ясним.

джерело