Breaking news

По-русски говорить нельзя, штурмовые отряды хватают всех!!!

Відома українська журналістка Яніна Соколова зняла відео, в якому розповіла про «жахи», які відбуваються в нашій країні, і про людей, які розмовляють російською мовою, передає replyua.net. Так, ведуча програми «Рандеву» гідно висміяла брехливу російську пропаганду про «утиски російської мови» в Україні.

«Виходить, в тотально російськомовному місті російськомовна жінка не може поговорити з продавщицею по-російськи, тому що хтось донесе на них з черги. Судячи з усього, теж російськомовний. Пояснення тільки одне – російські генетично не можуть не доносити один на одного», – прокоментувала Соколова божевільні заяви пропагандистів, які свого часу пустили фейк, що нібито в Харкові покупниця в магазині не може звернутися до продавця російською мовою, так як на неї відразу донесуть.

Яніна Соколова продовжила далі, зазначивши: «У нас тут взагалі по-російськи говорити не можна. Цілодобово по вулицях українських міст курсують штурмові загони і хапають усіх, хто говорить по-російськи. Величезною палицею у вигляді букви «Ї» російськомовних б’ють прямо в сонячне сплетіння, де знаходиться російська душа». Крім того, українська журналістка зазначила, що знімаючи цей ролик, вона розмовляє російською, перебуваючи в Києві. Соколова поспішно звернулася до свого оператора: «Ігор, ти ж мене не здаси?».

Джерело