Breaking news

Пішов із життя відомий український гуморист: перші подробиці

У середу, 29 серпня, помер відомий український сатирик, сценарист і КВКшник

Олександра Завеліона знали, насамперед, як одного з авторів популярного фестивалю «Гуморина», комедійного телесеріалу «Городок» та номерів легендарної команди КВК «Джентельмени» Одеського університету. Також Завеліон — творець гумористичної карти Одеси.

«Пішов Саша Завелфон… Розумна, добра, весела, відкрита людина… Неможливо повірити…», — йдеться у неформальному некролозі, розміщеному на сторінці Всесвітнього клубу одеситів у фейсбук.

Без батька залишилися дворічні син і донька.

Прощання з Олександром Завеліоном відбудеться 31 серпня (п’ятниця) об 11.00 на Таїровському кладовищі (біля крематорію).

Як передавали медіа, в суботу, 18 серпня, стало відомо про те, що з життя пішов відомий український музичний діяч Богдан Уцеха. Про це написала у Facebook його дружина, журналістка Христина Гриньох. Вона опублікувала своє спільне фото з Уцехой, повідомивши про його смерть.

Причини смерті продюсера не повідомляються, проте відомо, що він пішов з життя 17 серпня. Друзі відзначають, що у нього були проблеми з серцем. На момент смерті йому було 45 років.

У свій час Уцеха вніс чималий внесок у розвиток української музики. Зокрема, він працював концертним директором однієї з найпопулярніших українських гуртів «Океан Ельзи». Пізніше він працював з такими відомими групами, як ТНМК, СКАЙ і LATEXFAUNA.Багато друзіd і шанувальники продюсера висловлюють співчуття у зв’язку з його смертю в мережі. Так лідер «Океану Ельзи» Святослав Вакарчук написав про нього в своєму Twitter.

Багато друзіd і шанувальники продюсера висловлюють співчуття у зв’язку з його смертю в мережі. Так лідер «Океану Ельзи» Святослав Вакарчук написав про нього в своєму Twitter.

«Не стало Богдана Уцехи. У свій час він був нашим концертним менеджером і дуже нам допомагав. Але найголовніше, він завжди був дуже світлою людиною. Шкода, що так рано … Спочивай з миром, Бодя!» — написав музикант.