Breaking news

Пішла з життя знаменита спортсменка: трагедія сталася під час тренування

Відома лижниця померла під час тренування

Норвезька лижниця Іда Ейде померла під час тренування в комуні Улленсакер (містоЕсхейм). Про це повідомляє телеканал NRK.

30-річну спортсменку без свідомості виявили перехожі за межами лижної траси. Ейде екстрено доставили в лікарню Уллевола, де лікарі констатували її смерть.

“Її родина вдячна за надану підтримку в такій непростій ситуації і просить про розуміння. Ми хочемо провести ці дні в оточенні близьких”, — йдеться в повідомленні сім’ї Ейде.

Іда Ейде виступала за збірну Норвегії з лижних гонок з 2009-го по 2014 рік. Вона брала участь у кількох національних і міжнародних змаганнях. Ейде є сестрою лижниці збірної Норвегії Марі Ейде і близькою подругою олімпійської чемпіонки Терези Йохауг.

Іда Ейде лижі

Як передавали медіа, новозеландський боксер Люсі Браун померла після удару, отриманого на тренуванні. 31-річна спортсменка отримала удар в голову під час спарингу на тренуванні. Спершу Браун не скаржилася на здоров’я, а лише зробила перерву, щоб випити води, після чого їй стало зле.

Браун доставили в лікарню в критичному стані, де протягом декількох днів дівчина була підключена до системи життєзабезпечення і померла 22 серпня.

Браун захопилася боксом в 2014 році, коли їй, як колишній онкохворій, довелося виступити на благодійному боксерському поєдинку. Також Браун брала участь у турнірі «Золота рукавичка» в Австралії, де завоювала срібну медаль.

Також повідомлялося, футбольне протистояння двох юнацьких команд закінчилося трагедією. Так, у Нідерландах футбольний матч закінчився смертю 13-річного воротаря Гелдерса Херенберга. Він помер після зіткнення з суперником в кубковому матчі.

Іда Ейде

Відразу після зіткнення юний футболіст втратив свідомість, а тренер викликав швидку. Його доставили в лікарню Неймегена, однак там врятувати життя хлопця не вдалося. За інформацією журналістів, серцебиття спортсмена практично відразу впало. Також сповільнилося дихання. Це перший випадок в історії змагань.