Breaking news

Під посольство РФ несуть шини, зібралось тисячі людей

Під Посольство РФ в Україні на акцію протесту, викликану військовою атакою на українські кораблі у Керченській протоці, продовжуть надходити люди.
Як повідомляють кореспонденти Укрінформу, станом на 24:00 тут зібралося близько 200 осіб, здебільшого це молодь, яка скандує, зокрема, “Мир Донбасу! Смерть Кремлю!”.

Активісти розклали шини і намагалися їх підпалити, та цьому завадили працівники поліції. Невідомі кинули димову шашку, але її швидко загасили. Також правоохоронці намагаються тримати людей на відстані від будівлі посольства.

Як повідомляло командування ВМС ЗС України, спецназ Росії захопив три українські кораблі, які були спочатку заблоковані, а потім обстріляні Росією у Керченській протоці. За оперативною інформацією, малі броньовані артилерійські катери “Бердянськ”, “Нікополь” уражені вогнем противника та втратили хід. Рейдовий буксир “Яни Капу” також примушений до зупинки. Станом на 22:20 російські військові буксирують два захоплені кораблі ВМС ЗСУ, шестеро українських військовослужбовців поранені.

Укрінформ