Breaking news

Під Києвом перекриють 2 міжнародні траси: як об’їхати

У Київській області від сьогодні, 25 травня, перекриють ділянки Одеської та Житомирської трас. До 17:00 1 червня будуватимуть транспортні розв’язки.

На трасі М-06 Київ Чоп – км 21+767 (Стоянка) буде закритий лівий проїзд у напрямку Києва. Рухатися доведеться однією смугою в обох напрямках по правій частини дороги, інформують в Укравтодорі.

У цей період встановлять тимчасові металеві опори на важкому бетонному фундаменті зі сторони розділової смуги та краю узбіччя. Потім на них облаштують металеві балки формоутворювачі.

На трасі М-05 Київ Одеса км 15+390 село Чабани закриють правий проїзд у напрямку Одеси. Авто рухатимуться однією смугою по лівій частині.

Будівництво цієї розв’язки перебуває на етапі влаштування буронабивних паль на естакаді за межами проїзної частини. Задля виконання цих робіт, важку дорожню техніку необхідно розмістити на дорозі.

Укравтодор опублікував плани на рік щодо ремонту доріг. Зокрема, у відомстві збираються відновити 250 км прикордонних шляхів, що на 100 км більше, ніж 2020-го. Загалом до 2023 року у рамках президентської програми “Велике будівництво” зроблять 600 км автошляхів, що ведуть до пунктів пропуску.