Breaking news

Під дих Путіну: США завдали потужного санкційного удару по Росії

Міністерство торгівлі США ввело санкції проти 12 російських компаній, які діють врозріз із інтересами національної безпеки.

Як говориться в документі, опублікованому на сайті Федерального реєстру США, вони вступлять у силу 26 вересня. Російські компанії не зможуть купувати американські товари і технології. Також заборонено реекспорт та передачу товарів у РФ.

До списку потрапили: науково-дослідний інститут “Вектор”, науково-виробниче підприємство (НВП) “Гамма”, компанія “Сайрус Системс” і група компаній “Інфотекс”. Їх звинувачують у сприянні зловмисній діяльності Росії в кіберпросторі.

Також Штати звинувачують науково-виробниче підприємство підводних технологій “Океанос” і компанію “Дайвтехносервіс” у наданні підтримки військово-морського флоту РФ і постачанні устаткування.

До списку Мінторгу США внесено “Аерокомпозіт”, Обнінське науково-виробниче підприємство “Технологія”, конструкторське бюро “Авіадвигун”, науково-виробничу корпорацію “Системи прецизійного приладобудування” (АТ “НПК “СПП”) і Воронезький НДІ “Вега” за підтримку російських компаній військової аерокосмічної галузі.

А група компаній Nilco Group із філіями в Мінську і Тегерані потрапила під санкції через фінансування іранської ракетної програми.

Джерело