Breaking news

Петиція про відставку Зеленського набрала голоси за добу

На голосування дається 92 дні. Петиція набрала потрібну кількість голосів за добу. Згідно із законом, президент повинен відповісти на петицію.

Петиція на сайті президента про відставку  Володимира Зеленського за рекордний час набрала необхідні для розгляду главою держави 25000 голосів.

Петицію зареєстрував вчора Максим Безрук.

“Вельмишановний Володимире Олександровичу, голосування за вас в більшості своїй було голосуванням протестним. Насправді у вас немає підтримки 73% виборців. Ви зовсім не поєднуєте більшість українців, у яких рівні, частково діаметрально протилежні погляди і бажання”, – сказано в тексті.

Відповідно до Закону України про звернення громадян, президент на своєму офіційному сайті повинен повідомити, підтримує або не підтримує петицію. “У відповіді на електронну петицію повідомляється про результати розгляду порушених в ній питань з відповідним обґрунтуванням”, – сказано в законі.

Відповідь на петицію повинна з’явитися на сайті, а також відправлена авторові не пізніше наступного робочого дня після закінчення її розгляду.

Також, згідно із законодавством, “в разі визнання доречними, викладені в електронній петиції пропозиції можуть реалізовуватися органом, якому вона адресована”.

Джерело