Breaking news

Перша парафія МП на Львівщині підтримала єдину церкву

Парафія храму святих апостолів Петра і Павла в Жовкві Львівської області перейшла від Московського патріархату до єпархії єдиної Православної церкви України.

Про це написав настоятель храму архімандрит Маркіян Каюмов у Facebook “Жовква – моє місто”, уточнивши, що приєднання відбулося 22 грудня, передає Obozrevatel.

“Це рішення було ухвалено на засіданні Парафіяльної ради на чолі з настоятелем храму. Напередодні Різдва Христового, нехай дух єдності і любові огорне усіх нас та учинить наші серця смиренними яслами Немовляти Христа”, – написав він.

Також митрополит Львівський і Сокальський Православної церкви України Димитрій Рудюк у Facebook привітав прихожан і настоятеля храму з переходом до єдиної церкви.

“Щиросердечно вітаю православних жовківчан – парафіян храму свв. первов. апп. Петра і Павла м. Жовква на чолі з настоятелем о. архимандритом Маркіяном (Каюмовим) із тим, що вони вчинили мужній крок і перейшли в юрисдикцію Львівсько-Сокальської єпархії Православної Церкви України”, – зазначив Димитрій.

Щиросердечно вітаю православних жовківчан – парафіян храму свв. первов. апп. Петра і Павла м. Жовква на чолі з…

Опубліковано Митрополитом Димитрієм Рудюком Субота, 22 грудня 2018 р.

Джерело