Breaking news

Пастка для Путіна, чи як Росія втратить свої території

Путін сам себе загнав у цей божевільний “бермудський трикутник”. І вибратися з цього трикутника без втрат путінської Росії буде вкрай важко. А часу у Путіна залишається все менше.

Путін сам створив собі цю геополітичну пастку і прискорив події. Захопивши в 2014 році Крим і Донбас, президент Росії Путін порушив базову цінність сучасного світу – недоторканність післявоєнних кордонів. Тому в міжнародних відносинах “прокинулися і запрацювали” інші механізми – ізоляція агресора, санкції і перегляд кордонів. Якщо Росія силою віроломно захопила українські землі – Крим і Донбас, то Японія має повне право справедливо вимагати повернення своїх споконвічних територій – Курильських островів. Точно так Росії доведеться повернути Німеччині “гордість 1000-річної прусської слави – Кенігсберг”.

Геополітична ситуація навколо путінської Росії складається так, що президент Путін чи його наступники будуть змушені, практично одночасно, віддавати захоплені землі: Німеччині – Кенігсберг, Україні – Крим, а Японії – Курили. Донбас “повернеться” в Україні трохи раніше Криму.

Крім того, Росії доведеться Україні з грошей російських олігархів, реквізованих на Заході в рамках санкцій і санації, компенсувати величезний збиток, заподіяний під час окупації Криму і Донбасу. Тільки після цього Японія і Україна підпишуть мирні договори з Росією.

Джерело