Breaking news

Пасажири маршрутки жорстоко накинулися на офіцера ЗСУ: Досить цього цирку

Не один український водій маршрутки вже отримав на горіхи за відмову у пільговому проїзді українським військовослужбовцям, проте такі епізоди трапляються з завидною регулярністю.

Про черговий інцидент на своїй сторінці у Facebook написав офіцер ЗСУ Анатолій Штефан Штірліц.

Саме він на цей раз отримав відмову у пільговому проїзді.

«Водій маршрутки в черговий раз відмовив в пільговому проїзді Біла-Церква-Київ, посилаючись на те, що я йому повинен пред’явити відривний талон і саме таке оголошення висить на автовокзалі в районі ж/д вокзалу», – написав він.

Проте військовослужбовця не так вразила поведінка водія, як пасажирів. Вони замість того, щоб стати на бік бійця, почали сипати на його адресу обвинувачення.

«Досить цього цирку і шоу ми поспішаємо на роботу», «Ви отримуєте величезні гроші і не можете заплатити», «Хто вас туди посилав у того і вимагайте, а не чіпайте маршрутчика», «Ідіть всі на Київ та воюйте з олігархами, а не з шахтарями», «Ідіть на електричку там безкоштовно, а в маршрутках треба всім платити», «Чому ми повинні платити податки і військовий збір і вас утримувати», – наводить військовий слова «подяки» від пасажирів.

Зазначимо, що до цього, в одному з міст Івано-Франківської області ветерани АТО «виловили» нахабного водія маршрутки, який вирішив нахамити батькам загиблого на Донбасі героя.

Джерело