Breaking news

Партію Колеснікова чекає пшик, Ахметов не допоможе – експерт

Партія, яку заснував колишній міністр часів Азарова Борис Колесніков, отримає доступ до каналів Ріната Ахметова. Однак допомагати у створенні проєкту олігарх не стане. Партію чекає пшик. Про це Gazeta.ua розказав виконавчий директор “Українського інституту майбутнього” Вадим Денисенко.

“Це амбіційний проєкт перш за все Колеснікова, який багато років дружить і є соратником Ріната Ахметова. Чи буде він допомагати створенню цієї партії? Навряд чи Ахметову потрібна ця партія. Буде давати ефіри, канали будуть відкриті для Колеснікова. Спікери цієї партії з’являтимуться на каналах і це все. Ахметов особливо не буде перейматися результатами, якщо не станеться дива і партія не почне набирати голоси. В цьому дуже сумніваюся”, говорить експерт.

Також додає: “Борис Колесніков давно хотів повернутися в політику, створити свій проєкт. Але перспектив у його партії майже немає. З кількох причин. Перша Колесніков не є харизматичною людиною. Не є тим лідером, на якого у суспільства є запит. Ідеологія, яку вони продукують, ми приведемо розумних людей, які пояснюють як правильно будувати країну зараз запиту на неї особливо немає. Немає великого прошарку людей, які б повірили, що прийде директор заводу і все вирішить. Але проблема ще й в тому, що там немає людей, які могли б запалювати суспільство”.

Вірогідність, що партія Колеснікова може вистрілити на виборах, дуже низька, зазначає Денисенко.

“Єдиний плюс, що ця партія відбере 1-2% у “Опозиційної платформи За життя”. Виходячи з нинішньої ситуації, набору кон’юктур, персонажів, які прийшли до партії Колеснікова, вірогідність відбирати більше низька. Велике питання, наскільки це буде опозиція до Зеленського. Без цього важко уявити, як ця партія зможе перемогти”, говорить Денисенко.

Борис Колесніков, ексвіцепрем’єр України, народний депутат кількох скликань від “Партії регіонів”, створив партію під назвою “Україна наш дім”. Заявленою метою партією є “відновлення суверенітету та “реальної державності” України, та зростання економіки з підвищенням соціальних стандартів”.

Колесніков також заявив, що хоче “ухвалити нову Конституцію та перейти на парламентську модель державного правління з двопалатним парламентом”.