Breaking news

Останній удар. У каналів Медведчука віднімуть ліцензії

Рішенням Національної ради з питань телебачення і радіомовлення подано звернення до суду з питання анулювання ліцензій каналів 112 Україна, ZIK і Newsone за недопуск регулятора на перевірку.

“Телевізійні ліцензії залишаються в силі до тих пір, поки не будуть скасовані судом. Це як, наприклад, у вас є водійське посвідчення, а машини немає. Посвідчення досі в кишені – воно дійсно. Так і сталося, врешті-решт, по ліцензії ZIK і 112. Ми це зробили не на підставі рішення РНБО, а на підставі власних санкцій”, – пояснила глава Нацради Ольга Герасим’юк в інтерв’ю НВ.

Стосовно каналів ZIK, 112 і NewsOne в суд подано позови на предмет анулювання їх ліцензій.

“За NewsOne, то вже рік як в суді знаходиться звернення про позбавлення ліцензії”, – додала Герасим’юк.

2 лютого президент України Володимир Зеленський своїм указом ввів санкції терміном на 5 років щодо Тараса Козака – бізнес-партнера і депутата від ОТЗЖ Віктора Медведчука, а також щодо належних йому телеканалів – 112 Україна, NewsOne і ZiK. Санкції проти телеканалів передбачають блокування активів, запобігання виведення капіталів за межі України, призупинення виконання економічних і фінансових зобов’язань, анулювання або призупинення ліцензій.