Breaking news

ОПЗЖ проводять на Донбасі мітинги, “переодягаючи” своїх активістів у Правий сектор

У Слов’янську прихильники ОТЗЖ, які ратують за відновлення зв’язків з Росією, і псевдо-радикали з прапорами “Азов” вийшли на мітинг нібито як опоненти. У “радикалів” були з собою прапори “Азова”, Правого сектора і навіть портрет Шухевича. Але незабаром під будівлю Донецького окружного адміністративного суду приїхали справжні ветерани полку “Азов”: виявилося, що ніякого мітингу вони не влаштовували. Про це повідомляє “Радіо Свобода” з посиланням на керівника ПП “Національний корпус” в Донецькій області Анатолія Єгорова.

За словами Єгорова, 15 жовтня йому повідомили, що під будівлею адміністративного суду в Слов’янську розгорнули пікет прихильники ОТЗЖ, а проти них – люди з прапорами полку “Азов” і “Правого сектора”.

Він каже, що відразу виїхав на місце, і там дійсно, крім прихильників ОТЗЖ, стояли хлопці з прапорами України, двома прапорами “Азова” і одним прапором “Правого сектора” – чоловік 15-20. Єгоров поцікавився: хто і звідки прапороносці.

“Мені відповіли, що ніхто ніде не служив. Прапори “Азова” взяти вони “так вирішили”. І, взагалі, керівник, з яким я спілкувався, він був з Києва. І взагалі ніде не служив. Я поставив питання: що за організація? На це мені не відповіли”, – згадує спілкування з псевдо-радикалами ветеран.

Після недовгої розмови на підвищених тонах прапороносці ретирувалися. А Анатолій Єгоров переконаний: псевдо-радикалів привезли в Слов’янськ для провокації.

“Я впевнений, що це – та сама ОТЗЖ і зробила акцію-провокацію. Типу: радикали приїхали і провокували. Хлопці за, я не знаю, 300 гривень (більше б їм не дали) вийшли, надрукували їх (прапори – ред.): Вони свіжі були, було видно, що свіжі”, – висловлює свою думку “азовець”.

Так само в телеграм-каналі “Шум моря” злили неофіційне підтвердження причетності ОТЗЖ до нападів на своїх же активістів. Опублікована “листування” опозиціонерів, де підтверджується сплановане проведення провокації.