Breaking news

Опитування Зеленського проводять неповнолітні: фотофакти

Ініційоване президентом Володимиром Зеленським всеукраїнське опитування на низці виборчих дільниць, де 25 жовтня відбуваються місцеві вибори, проводять неповнолітні.

Про це повідомила нардеп від “Європейської солідарності” Ірина Геращенко. І звернулася до дружини глави держави Олени Зеленської та омбудсманів.

“Я публічно звертаюся до омбудсмана Людмили Денісової, дитячого омбудсмана Миколи Кулеби негайно надати цьому правову оцінку. Зрозуміло, що діти пішли працювати за 1 000 гривень не від хорошого життя, не від “закінчення епохи бідності”. Але це ще огидніше, ніж передвиборча гречка пенсіонерам. Я звертаюся до першої леді, пані Олени Зеленської. На жаль, Ваш чоловік, який сьогодні має бути гарантом Конституції і захищати кожну українську дитину, насправді організував ось цю авантюру, коли підлітки, школярі залучені до псевдоопитування, що є грубим порушенням і закону, і просто норм моралі”, написала вона та виклала фото 14-річного волонтера з Костополя Рівненської області.

Вона також закликала Зеленську “припинити цю ганьбу” і “відпустити всіх дітей і підлітків, залучених до цієї афери, додому, до батьків”.

Також про участь підлітків повідомляють очевидці у соцмережах. Зокрема, неповнолітніх помітили в Києві, Івано-Франківську, Одеській області.

У Черкасах члени дільничної виборчої комісії №711040 проводили “опитування Зеленського”. Про це повідомили в Комітеті виборців України. Зазначається, що бланки президентського “опитування” безпосередньо роздавали на виборчій дільниці члени ДВК.