Breaking news

Окупований Донецьк стоїть на вухах, в місті вибухи: “Серйозне рубилово”

Жителі Донецька в соцмережах повідомляють про потужні вибухи, які були чутні в окупованому місті цілий день.

У понеділок, 11 лютого, в соцмережах почали масово з’являється повідомлення про звуки обстрілів від жителів окупованого Донецька. Люди писали, що бої почалися з обіду, а до вечора тільки посилилися, передає Politeka.

Як стверджують місцеві жителі, в місті чутні звуки роботи як стрілецького, так і більш важкого озброєння. При цьому особливо потужні вибухи були чутні в районі донецького аеропорту.

«Донецьк 11.53 до Макіївки Щось гупнуло, дуже потужно і дуже далеко, вибухова хвиля пробігла», – пише в своєму Twitter користувач hochu _ domoy.

«Авдіївка Десь за містом кілька “плюшок” прилетіло (11-42)», – повідомив Лєтов Єгор

«Донецьк 13.45 д. Хр*на собі канонада … Кілометрів за двадцять від нас … Аквапарк в шоці … == Північний / Застанціонний. Якось не тихо. Періодично то стрілецьку чутно, то побільше гупне десь. Ось і зараз досить мощненько прослухали подвійний гуп, вже не один раз», – hochu _ domoy.

“Донецьк. Вранці на півночі кулемети, приблизно 8:30 БМП. В обід вся хня. З 12: 30 не стверджуватиму, але схоже був Град на ЯБП – дуже голосно, зі свистом. З 12: 30 майже 40 хв кожні 5 хв мінус з Точмаша на захід. Стрілецька і гранатомети протягом дня», – пише UkraineForever.

«Київський: Жовтневий, сторона ближче до Пісків, гримить на всю, від стрілецької до самого-самого …», – повідомляє користувач Alfa Nubovsky.

«Авдіївка чутно важке в районі ДАП – Піски. Забув уже коли таке чув. Схоже серйозне рубилово», – пише bamr.

«Гупало не по-дитячому», «Ого! Несподівано! Давно я не чула таких гуркотів!», – повідомляють в соцмережах донеччани.

Джерело