Breaking news

Оголошено надзвичайний стан, українців попередили про небезпеку: що відбувається

МЗС попередив українських туристів в Бразилії. Через аномально низьку вологості повітря в країні оголосили надзвичайний стан

Дипломати радять дотримуватися кількох правил, які розповсюдила місцева Громадянська оборона.

мінімізувати фізичні навантаження;
пити велику кількість рідини;
зволожувати повітря в приміщеннях;
уникати сонячних променів у найспекотніші години (з 12.00 до 15.00);
мінімізувати вживання кави і алкоголю;
Рекомендації стосуються туристів в Федеральному окрузі, який включає столицю – місто Бразиліа, а також в штатах Гояс (центрально-західний регіон), Мінас-Жерайс (схід Бразилії), Мату-Гросу-ду-Сул (південний захід) і Сан-Паулу (південний схід).

Раніше повідомлялося, що підвищення середньої глобальної температури в порівнянні з рівнем доіндустріальної епохи негативно позначиться на Землі.

reuters.com

Зростання температури на 2 ° С лише збільшить економічний збиток від повеней приблизно в шість разів, а число людських жертв в результаті природних катаклізмів виросте в 2,3 рази. Відповідні дані представлені в дослідженні Об’єднаного дослідницького інституту, курирування якого займається Європейська комісія.

Відзначимо, що в Україні починається період високо ризику виникнення алергії. Пилок амброзії протягом наступних двох тижнів буде триматися на високому і вкрай високому рівнях концентрації в повітрі.

Полин також буде в досить високій концентрації, особливо на півдні і сході. Зате алергія на пилок злакових в невеликій концентрації очікується лише в північно-західній частині країни.