Breaking news

Офіс президента співпрацює з Медведчуком та його каналами – депутатка

Офіс президента України співпрацює з кумом Путіна Віктором Медведчуком та його телеканалами.

Про це заявила депутка з фракції “Слуга народу” Єлизавета Ясько в інтерв’ю “Новое время”.

“Є ціла низка депутатів з ОПЗЖ, які ефективно співпрацюють з ОП, а між Банковою та підконтрольними каналами Медведчука налагоджена комунікація” – зазначила Ясько.

Нардепка говорить, що деякі її колеги по фракції влаштовували істерику, дізнавшись про її законопроєкти щодо невизнання окупації Криму та встановлення відповідальності за заперечення агресії РФ, оскільки це засмутило б їхніх промосковських парламентських “товаришів”.

Депутатка, яка була головою української делегації в ПАРЄ, зауважила, що представники ОПЗЖ Олег Волошин і Юлія Льовочкіна підтримують у ПАРЄ позицію Росії.

“Раніше їхніх думок на засіданнях нашої делегації було нечутно. Їх всього 2 з 24. Однак під час операції з мого усунення вони були серед лідерів. Досвід делегатів від ОПЗЖ показує, що їх мета грати проти України, як це показало голосування за повернення російської делегації до ПАРЄ”, розповідає нардепка.

Також Ясько поскаржилась, що на неї здійснювався тиск з Банкової.

11 січня стало відомо, що Єлизавету Ясько змінила на посаді голови української делегації ПАРЄ інша народна депутатка від “Слуги народу” Марія Мезенцева.
У вересні торік вона закликала з трибуни Верховної Ради голосувати за законопроєкт про навчання іноземців російською мовою у вищих навчальних закладах.