Breaking news

Офіс президента прокоментував прокремлівське рішення УЄФА

В Офісі президента кажуть, що гасло “Слава Україні!” на формі національної збірної з футболу не може викликати жодних застережень, а відповідь “Героям слава!” записана в душі кожного українця.

“Українська держава поважає принципи, якими керуються у своїх діяльності такі міжнародні спортивні організації, як УЄФА, і рішення, які вони мають ухвалювати без жодного політичного впливу чи втручання.

Наші футболісти на полях Європи намагатимуться прославити свою країну. Тому гасло “Слава Україні!” на формі національної збірної є абсолютно слушним та не може викликати жодних застережень.

І коли кожен українець, який є справжнім патріотом своєї батьківщини, чує “Слава Україні!”, то у нього вже на рівні підсвідомості з’являється гасло-відповідь “Героям слава!”. Ці словосполучення записані в душі кожного українця”, – цитує ОП “Українська правда”

Спілка європейських футбольних асоціацій вимагає, щоб Україна прибрала з форми для чемпіонату Європи напис “Героям слава”. Про це повідомила французька інформаційна агенція AFP.