Breaking news

Один з ватажків ‘ДНР” прозрів і здався Україні

Службі безпеки України добровільно здався “міністр аграрної політики та продовольства ДНР”.

Про це повідомляється на сторінці у Facebook українського офіцера Анатолія Штефана Штірліца, де також опубліковано відео з терористом, який “прозрів” і поскаржився на погіршення рівня життя на окупованих територіях.

“Розповідає, що російські куратори тупо грабують Донбас, віджимають у підприємців бізнес і садять на підвал. Це і є особливості “громадянської війни”, – написав військовий.

Як встановили правоохоронці, чоловік приєднався до терористів ще у вересні 2014 року. Спочатку він увійшов до складу так званого “Індустріального оплоту Донбасу”, де займався постачанням в ОРДО добрив, паливно-мастильних матеріалів та інших товарів, закупівлею зерна та кінцевої продукції сільського господарства.

“Згодом, очоливши за пропозицією Захарченка “міністерство агропромислової політики та продовольства” терористів, зловмисник під кураторством російських спецслужб забезпечував формування штату та функціонування фейкового відомства. Він також “санкціонував” прибуття на окуповані території Донбасу вантажів так званого “російського гуманітарного конвою”, – написано в повідомленні.

В СБУ сдался "министр аграрной политики и продовольствия Дырляндии". Рассказывает что российские кураторы тупо грабят Донбасс, отжимают у предпринимателей бизнес и сажают на подвал. Это и есть особенности "гражданской войны".«Правоохранители установили, что в сентябре 2014 года мужчина присоединился к рядам незаконных вооруженных формирований. Сначала в составе так называемого «Индустриального оплота Донбасса» он занимался поставкой в ОРДО удобрений, горюче-смазочных материалов и других товаров, закупкой зерна и конечной продукции сельского хозяйства. Впоследствии, возглавив по предложению Захарченко «министерство агропромышленной политики и продовольствия» террористов, злоумышленник под кураторством российских спецслужб обеспечивал формирование штата и функционирование фейкового ведомства. Среди прочего, он также «санкционировал» прибытие на оккупированные территории Донбасса грузов так называемого «российского гуманитарного конвоя».

Опубліковано Штирлиц – инфо / shtirlitz.info Вівторок, 25 вересня 2018 р.

Джерело