Breaking news

Одна велика зона: знаменитий музикант став “ворогом держави” в Росії, такого йому не пробачать

Скандальний російський репер розповів правду про свою країну

Репер Face — 21-річний уродженець Уфи Іван Дрьомін — випустив новий альбом «Пути неисповедимы». Запис триває всього 23 хвилини (майже як у Каньє Уеста). В альбомі вісім пісень — і майже кожна з них про сучасну Росію, містить критику корупції, РПЦ і бюрократії.

Face фейс

До виходу альбому “Шляхи несповідимі” Фейс був відомий піснями про стосунки і життя реп-зірки; соціальні питання в його творчості не піднімалися. При цьому 21-річний Дрьомін неодноразово висловлювався на суспільно-політичні теми і критикував склалася в Росії ситуацію.

У пісні «Менталітет» репер оголошує себе ворогом держави («Я ворог держави, моя мова — це правда».) і заявляє, що «наш менталітет — від зарплати до зарплати», а також що «наш улюблений запах — вогкість». Артист критикує сірість російських реалій: «Якщо країни — це пори року, тоді Росія — осінь».

Face фейс

У композиції «Четвертий вершник» Face співає: “Моя країна – це одна велика зона, де б у ній не опинився, відчуваю себе як вдома”. В пісні “Заточка” Фейс порівнює Росію з цією холодною зброєю і заявляє, що «всі ці церкви стоять більше хліба в магазині; ті, хто служать там, розвозять повій на лімузинах».

Альбом «Шляхи несповідимі» з’явився в паблике репера у «ВКонтакте» увечері 2 вересня. Днем раніше Face опублікував на YouTube відео, на якому збриває свої волосся, одягає балаклаву і бере в руки автомат.