Breaking news

НП у Києві: водії на «евроблясі» посеред дня викрали людину

У неділю, 26 серпня, в одному з районів Києва невідомі викрали перехожого

Про це повідомляють столичні журналісти.

Так, згідно з попередньою інформацією, троє чоловіків схопили перехожого і відвезли його на автомобілі. Вони були на «евроблясі» марки Volkswagen Golf з номерами LTM 26009 литовської реєстрації.

Як стверджують очевидці, чоловік благав про допомогу. Інцидент стався близько 17:50. У зв’язку з цим правоохоронці ввели в столиці план «Перехоплення». Трохи пізніше їм вдалося знайти автомобіль і навіть затримати злочинців.

Проте, одному з них вдалося втекти з місця злочину Наразі з’ясовуються всі деталі інциденту.

Додамо, рятувальники в Закарпатській області виявили українця, який загубився в лісі більше тижня тому. Про це повідомляє прес-служба ДСНС в Закарпатській області.

«Більше тижня, а саме з 15 серпня, правоохоронні органи, рятувальники і родичі шукали цієї людини, який пішов з дому в ліс і не повернувся. З інформації рідних стало відомо, що чоловік страждає тимчасовою втратою пам’яті», — йдеться в повідомленні.

У той же час рятувальники уточнили, що чоловіка виявили зовсім випадково.

«У середу, 22 серпня чергове відділення рятувальників виїхало в Ольхівку для надання допомоги місцевому населенню. Коли вони поверталися після проведення робіт в розташування частини, слідуючи за маршрутом напрямку село Сільце, побачили чоловіка, який рухався вздовж автодороги. Його зовнішній вигляд вказував на те, що з ним не все в порядку», — підкреслюється в тексті повідомлення.

Після нетривалої розмови, стверджують рятувальники, чоловік назвав своє ім’я і уточнив, що проживає в селі Негровець.

«Це і послужило приводом для рятувальників, що, можливо, це той самий чоловік, якого шукають вже більше тижня. На всякий випадок працівники ДСНС зв’язалися з ймовірними родичами і попросили приїхати для встановлення особи. І вони не помилилися, виявилося, що це саме він», — уточнюється в повідомленні.