Breaking news

Нові правила: в Кабміні вирішили додатково ускладнити життя автомобілістам

У Кабміні під час обговорення проекту «Про внесення змін до Правил дорожнього руху» українцям підготували чергові нововведення

Так, в окремий пункт виділено нове зобов’язання для водіїв: мати при собі страховий поліс цивільної відповідальності в паперовому або електронному вигляді.

Відзначимо, що раніше подібна вимога вже діяло, але електронні поліси не завжди бралися до уваги поліцією. Згідно з новою постановою вони мають таку ж правову дію, як і паперові.

Крім того, уточнюється, що в разі, якщо водій звільнений від зобов’язання оформлення поліса ОСАЦВ, то він повинен мати при собі відповідні документи.

Дія полісів поліція може перевіряти в Єдиній централізовану базу даних щодо обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності автомобілістів.

Також раніше повідомлялося, що Кабмін прийняв свіже постанову: люди на візках відтепер є учасниками дорожнього руху. До того ж, поняття «інвалідна коляска» вже не актуально, зараз це засіб пересування називається «кріслом колісним».

З точки зору європейськості цю постанову ідеально вписується в курс країни – у людей на візках стало більше прав. Але слід пам’ятати, що кожен велосипедист без страху виїжджає на проїжджу частину. А для візочників навіть в пішохідних зонах суцільні квести.

Уявіть, як люди на візках їхатимуть по своїх справах, лавіруючи між машинами. Так, рух тільки по краю, але машини у нас їздять і там. А ще є автобуси, маршрутки, тролейбуси.

Також на шляху встануть ряди припаркованих авто. Суцільний стрес. А по-європейськи – це коли все для людей, всі умови. Коли стрес виключений як поняття.