Breaking news

Нові платіжки за газ: що зміниться і як платити

Українці будуть отримувати дві платіжки за газ на одному аркуші паперу – тарифи за паливо і його транспортування будуть рахуватися окремо.

“Коли ми говоримо, щоб знову зробити одну платіжку, ми говоримо просто про зручність споживача. Ми зараз спілкуємося і з транспортуючими компаніями, і з постачальниками, і прийшли до того, щоб для зручності споживачів вони отримували ці дві платіжки на одному аркуші паперу”, – заявив на брифінгу глава Національної комісії, що здійснює регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг Валерій Тарасюк. Про це пише Обозреватель.

За його словами, повернутися до старої форми квитанції за газ українці все одно не зможуть. Це пов’язано з тим, що постачальник і транспортер газу – різні компанії, які надають окремі послуги.

“Платіжка не може бути одна. Це дві різні компанії. У нас вже зараз працює газовий ринок. Так, він не досконалий, але він буде поліпшуватися з кожним місяцем. Ми повинні зрозуміти, що транспортування здійснює монополія. Ми ж не можемо прокладати кілька мереж , але їх потрібно обслуговувати. А постачальників вже зараз багато і з’являється багато нових”, – резюмував глава НКРЕКП.

Джерело